Zapraszamy na kolejne seminarium
„Psychoterapia Gestalt dziś – dorobek F. Perlsa”

Serdecznie zapraszamy wszystkich psychoterapeutów, zainteresowanych relacyjną psychoterapią Gestalt i jej teorią. Tym razem w trakcie seminarium PTPG zajmiemy się  koncepcjami Fritza Perlsa. Punktem wyjścia do rozważań będzie książka Gestalt Therapy Verbatim, której tłumaczenie ukazało się nakładem PWN. Nie tak często mamy okazję wspólnie studiować klasyczne teksty będące fundamentem podejścia Gestalt – teraz jest ku temu doskonała okazja.

Nasz gość dr Nurith Levi zaprezentuje ramy teoretyczne, jak również podzieli się swoim doświadczeniem klinicznym. W trakcie możliwa będzie superwizja oraz praca w małych grupach, których celem jest poznanie gestaltowskiego rozumienia omawianych zagadnień.

Dr Nurith Levi  – certyfikowany psychoterapeuta Gestalt (specjalności: terapia rodzin, par) oraz akredytowany superwizor. Była założycielem i do 2016 roku pierwszym przewodniczącym Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt w Izraelu. Przez ponad 25 lat pracowała w szkole dla pracowników socjalnych na uniwersytecie w Tel-Avivie i Be’er Sheva, gdzie pełniła funkcję starszego wykładowcy. Kierowała Wydziałem Pracy z Młodzieżą w Beit-Berl Collage.

Pracuje w Izraelu i w Europie jako wykładowca, trener, superwizor i psychoterapeuta. Jest członkiem Training Standards Committee (TSC) oraz Human Rights & Social Responsibility Committee (HR&SR) w Europejskim Towarzystwie Terapii Gestalt (EAGT). Mieszka i pracuje w Tel-Avivie, gdzie prowadzi prywatną praktykę.

Autorka publikacji i wystąpień dotyczących psychoterapii Gestalt – terapii dzieci i młodzieży oraz terapii rodzin np. Spagnolo-Lob, M., Levi, N., Williams, A. (red.) (2013). Gestalt Therapy with Children. From Epistemology to Clinical Practice. Instituto di Gestalt HCC Italy

Planowany początek 12 kwietnia godz. 10.00, zakończenie 14 kwietnia godz. 17.00
Seminarium odbędzie się w Warszawie. Dokładny adres zostanie podany w późniejszym terminie.
Całość będzie tłumaczona z jęz. angielskiego.

Koszt uczestnictwa:

  • cena dla członków PTPG 750* zł
  • cena dla pozostałych uczestników 900 zł

Seminarium jest formą kształcenia ustawicznego, udział może być traktowany jako spełnienie części wymogów recertyfikacyjnych.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w seminarium jest możliwy wyłącznie po uprzedniej rejestracji i dokonaniu wpłaty.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA